A070CTV50R2

| Tauira tauira | A070CTV50R2 |
|---|---|
| Pae Waitohu | Aptus |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 800×480 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| A070CTV50R2 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | TN, Normally White, Transmissive |
| Area Mahinga | 154.08×85.92 mm |
| Whakaahuatanga | 165×100×6 mm |
| Mata | Antiglare |
| Whakatau Ratonga | 500:1 (Typ.) |
| Ngā Tae Whakaatu | 16.7M (8-bit) |
| Wā Whakautu | 10/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Tirohia te Angle | 70/70/50/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Rautanga | 60Hz |
| Momo Momo | WLED Without Driver |
| Atanga Waitohu | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) , 50 pins |
| Putanga Whakauru | 3.3/10.4/16/-7.0V (Typ.)(DVDD/AVDD/VGH/VGL) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o Aptus A070CTV50R2.
Aptus A070CTV50R2 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te Aptus A070CTV50R2 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te Aptus A070CTV50R2 ranei atu Aptus LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te Aptus A070CTV50R2 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
Aptus A070CTV50R2 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te Aptus A070CTV50R2 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te Aptus A070CTV50R2 ranei atu Aptus LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te Aptus A070CTV50R2 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "A070CTV50R2"
- Aptus A070CTV50R2
- A070CTV50R2 raupapa
- A070CTV50R2 te ahua
- A070CTV50R2 utu
- Kaihoko A070CTV50R2

