A101AIE40L0

| Tauira tauira | A101AIE40L0 |
|---|---|
| Pae Waitohu | Aptus |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,10.1 inch, 1280×720 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| A101AIE40L0 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | AHVA, Normally Black, Transmissive |
| Area Mahinga | 223.68×125.82 mm |
| Whakaahuatanga | 238.6×148 mm |
| Mata | |
| Whakatau Ratonga | 1000:1 (Typ.) |
| Ngā Tae Whakaatu | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) |
| Wā Whakautu | 40 (Max.)(Tr+Td) |
| Tirohia te Angle | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Rautanga | 60Hz |
| Momo Momo | 9S3P WLED Without Driver |
| Atanga Waitohu | LVDS (1 ch, 8-bit) , 40 pins |
| Putanga Whakauru | 3.3/3.3V (Typ.)(VDD/AVDD) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o Aptus A101AIE40L0.
Aptus A101AIE40L0 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te Aptus A101AIE40L0 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te Aptus A101AIE40L0 ranei atu Aptus LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te Aptus A101AIE40L0 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
Aptus A101AIE40L0 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te Aptus A101AIE40L0 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te Aptus A101AIE40L0 ranei atu Aptus LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te Aptus A101AIE40L0 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "A101AIE40L0"
- Aptus A101AIE40L0
- A101AIE40L0 raupapa
- A101AIE40L0 te ahua
- A101AIE40L0 utu
- Kaihoko A101AIE40L0
