ALR254FGT

| Tauira tauira | ALR254FGT |
|---|---|
| Pae Waitohu | SANYO |
| Tuhinga | LTPS TFT-LCD ,1.9 inch, 176×220 |
| Momo Raraunga | LTPS TFT-LCD |
| ALR254FGT Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | TN, Normally White, Transflective |
| Area Mahinga | 29.832×37.29 mm |
| Whakaahuatanga | 36.3×50 mm |
| Mata | |
| Whakatau Ratonga | 100:1 (Typ.)(Transmissive) 15:1 (Typ.)(Reflective) |
| Ngā Tae Whakaatu | 262K (6-bit) , CIE1931 45% |
| Wā Whakautu | |
| Tirohia te Angle | 30/30/30/30 (Typ.)(CR≥5) (L/R/U/D) |
| Rautanga | 60Hz |
| Momo Momo | 4S1P WLED Without Driver |
| Atanga Waitohu | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) , 45 pins |
| Putanga Whakauru | 1.8/2.8V (Typ.)(VDDL/VDDP) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o SANYO ALR254FGT.
SANYO ALR254FGT he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te SANYO ALR254FGT pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te SANYO ALR254FGT ranei atu SANYO LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te SANYO ALR254FGT i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
SANYO ALR254FGT he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te SANYO ALR254FGT pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te SANYO ALR254FGT ranei atu SANYO LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te SANYO ALR254FGT i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "ALR254FGT"
- SANYO ALR254FGT
- ALR254FGT raupapa
- ALR254FGT te ahua
- ALR254FGT utu
- Kaihoko ALR254FGT

