AM-800480-050D

| Tauira tauira | AM-800480-050D |
|---|---|
| Pae Waitohu | Amson |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,5.0 inch, 800×480 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| AM-800480-050D Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | TN, Normally White, Transmissive |
| Area Mahinga | 108×64.8 mm |
| Whakaahuatanga | 120.7×75.8×3.1 mm |
| Mata | |
| Whakatau Ratonga | |
| Ngā Tae Whakaatu | 16.7M (8-bit) |
| Wā Whakautu | |
| Tirohia te Angle | |
| Momo Momo | WLED Without Driver |
| Atanga Waitohu | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) , 40 pins |
| Putanga Whakauru | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o Amson AM-800480-050D.
Amson AM-800480-050D he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te Amson AM-800480-050D pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te Amson AM-800480-050D ranei atu Amson LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te Amson AM-800480-050D i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
Amson AM-800480-050D he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te Amson AM-800480-050D pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te Amson AM-800480-050D ranei atu Amson LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te Amson AM-800480-050D i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "AM-800480-050D"
- Amson AM-800480-050D
- AM-800480-050D raupapa
- AM-800480-050D te ahua
- AM-800480-050D utu
- Kaihoko AM-800480-050D
