AM-800480AZTMQW-50H

| Tauira tauira | AM-800480AZTMQW-50H |
|---|---|
| Pae Waitohu | AMPIRE |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,5 inch, 800×480 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| AM-800480AZTMQW-50H Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Tau Pika | 800(RGB)×480 (WVGA) |
| Area Mahinga (mm) | 108 × 64.8 (H×V) |
| Ko te Pee Bezel (mm) | - |
| Te whakamarama | 1000 (Typ.)(cd/m²) |
| Tirohia te Angle | 75/75/70/60 (Typ.)(CR≥10) |
| Tuhinga pai i | 6 o'clock |
| Tae Tae | 16.7M 47% (CIE1931) |
| Mass | - |
| Whakahou Whakatau | 60Hz |
| Whakarite | RGB Vertical Stripe |
| Whakahuahua (mm) | 119.7 × 136.8 × 6.1 (H×V×D) |
| Maimoatanga | Antiglare |
| Whakatau Ratonga | 600 : 1 (Typ.) (TM) |
| Mahinga Mahi | TN, Normally White, Transmissive |
| Whakautu | 2/6 (Typ.)(Tr/Td) ms |
| Maama | 3S6P WLED , 50K hours , No Driver |
| Papamahi | Without |
| Momo Waitohu | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) , FPC , 45 pins |
| Whakaaetanga Muku | 3.3V (Typ.) |
| Max. Ratonga | Storage Temp.: -30 ~ 80 °C Operating Temp.: -20 ~ 70 °C |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o AMPIRE AM-800480AZTMQW-50H.
AMPIRE AM-800480AZTMQW-50H he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te AMPIRE AM-800480AZTMQW-50H pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te AMPIRE AM-800480AZTMQW-50H ranei atu AMPIRE LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te AMPIRE AM-800480AZTMQW-50H i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
AMPIRE AM-800480AZTMQW-50H he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te AMPIRE AM-800480AZTMQW-50H pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te AMPIRE AM-800480AZTMQW-50H ranei atu AMPIRE LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te AMPIRE AM-800480AZTMQW-50H i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "AM-800480AZTMQW-50H"
- AMPIRE AM-800480AZTMQW-50H
- AM-800480AZTMQW-50H raupapa
- AM-800480AZTMQW-50H te ahua
- AM-800480AZTMQW-50H utu
- Kaihoko AM-800480AZTMQW-50H

