AM-800480BTMQW-A0H

| Tauira tauira | AM-800480BTMQW-A0H |
|---|---|
| Pae Waitohu | AMPIRE |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,7 inch, 800×480 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| AM-800480BTMQW-A0H Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Te whakatau | 800(RGB)×480 , WVGA |
| Whakaaturanga Rawa | 153.6(W)×86.64(H) mm |
| Raina Whakahuahua | 164.9(W)×100(H) ×9.65(D) mm |
| Maama | 500 cd/m² (Typ.) |
| Tirohia te Angle | 70/70/50/60 (Typ.)(CR≥10) |
| Tirohanga Katoa | - |
| Ngā Tae Whakaatu | 16.7M 59% (CIE1931) |
| Rautanga | 60Hz |
| Taumaha | - |
| Hōputu Pika | RGB Vertical Stripe |
| Bezel Whakatuwhera | 156.2(W)×90.3(H) mm |
| Mata | - |
| Whakatau Ratonga | 500:1 (Typ.) (TM) |
| Whakaatu Aratau | TN, Normally White, Transmissive |
| Wā Whakautu | 5/20 (Typ.)(Tr/Td) |
| Momo Momo | 7S4P WLED , 30K hours , With LED Driver |
| Mata Mata | Without |
| Atanga Waitohu | LVDS (1 ch, 8-bit) , 20 pins , Connector |
| Putanga Whakauru | 3.3V (Typ.) |
| Taiao | Operating Temp.: -20 ~ 70 °C ; Storage Temp.: -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o AMPIRE AM-800480BTMQW-A0H.
AMPIRE AM-800480BTMQW-A0H he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te AMPIRE AM-800480BTMQW-A0H pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te AMPIRE AM-800480BTMQW-A0H ranei atu AMPIRE LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te AMPIRE AM-800480BTMQW-A0H i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
AMPIRE AM-800480BTMQW-A0H he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te AMPIRE AM-800480BTMQW-A0H pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te AMPIRE AM-800480BTMQW-A0H ranei atu AMPIRE LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te AMPIRE AM-800480BTMQW-A0H i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "AM-800480BTMQW-A0H"
- AMPIRE AM-800480BTMQW-A0H
- AM-800480BTMQW-A0H raupapa
- AM-800480BTMQW-A0H te ahua
- AM-800480BTMQW-A0H utu
- Kaihoko AM-800480BTMQW-A0H

