Aronga
Tauwhāiti
CLAA070JA07CW

CLAA070JA07CW Mōhiohio Taketake
| Tauira tauira | CLAA070JA07CW |
|---|---|
| Pae Waitohu | CPT |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 480×234 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| CLAA070JA07CW Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
CLAA070JA07CW Ngā Hangarau Hangarau
| Whakatau Whakamutunga | 480(RGB)×234 |
|---|---|
| Pihikete Pika | RGB Vertical Stripe |
| Pihanga Pika | 76 PPI |
| Whakaaro Ratonga | 16:9 (H:V) |
| Factor Puka | Flat Rectangle Display |
| Poutoro Poto | 0.107×0.370 mm (H×V) |
| Pika Pihanga | 0.321×0.370 mm (H×V) |
| Area Mahinga | 154.08×86.58 mm (H×V) |
| Nga Whenua Whenua ranei | Landscape type |
CLAA070JA07CW Ngā Āhuahira Arotahi
| Whakaatu Aratau | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Maama te Maama | N |
CLAA070JA07CW Hangarau Hangarau
| Kaituku Time (T-CON) | Need external T-CON |
|---|
