CLAC102NA01CW

| Tauira tauira | CLAC102NA01CW |
|---|---|
| Pae Waitohu | CPT |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,10.2 inch, 1024×600 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| CLAC102NA01CW Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | TN, Normally White, Transmissive |
| Area Mahinga | 222.72×130.5 mm |
| Whakaahuatanga | 230.62×142.5 mm |
| Mata | |
| Whakatau Ratonga | 400:1 (Typ.) |
| Ngā Tae Whakaatu | 262K (6-bit) , CIE1931 46% |
| Wā Whakautu | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Tirohia te Angle | 70/70/40/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Driver IC | COG Suggest NT39411 + NT39211, HX8220-1 + HX8677-A |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o CPT CLAC102NA01CW.
CPT CLAC102NA01CW he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te CPT CLAC102NA01CW pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te CPT CLAC102NA01CW ranei atu CPT LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te CPT CLAC102NA01CW i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
CPT CLAC102NA01CW he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te CPT CLAC102NA01CW pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te CPT CLAC102NA01CW ranei atu CPT LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te CPT CLAC102NA01CW i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "CLAC102NA01CW"
- CPT CLAC102NA01CW
- CLAC102NA01CW raupapa
- CLAC102NA01CW te ahua
- CLAC102NA01CW utu
- Kaihoko CLAC102NA01CW

