DBT070TN92
| Tauira tauira | DBT070TN92 |
|---|---|
| Pae Waitohu | DUOBOND |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,7 inch, 800×480 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| DBT070TN92 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Kāwai Pūnaha | LCD/OLED/EPD Flat Panel > TFT-LCD Panel |
| Raupapa | standard product |
| Keywords Desc. | 7inch standard product, 800*480, 300nit, Parallel RGB 50pin |
| Rangi Hua | Graphic LCD Display |
| Hua Hua | Color TFT-LCD |
| Te Whakaritea o te Papa | LCM |
| Te whakatau | 800×480 |
| Whakaaro Ratonga | 16:9 (W:H) |
| Factor Puka | Flat Rectangle |
| Area Mahinga | 154.08 (W) × 85.92 (H) mm (A.A) |
| Rautaki Whakahuahua | 164.9 (W) × 100 (H) mm |
| Max. Te hohonu | 6 mm |
| Family Family | TN |
| Polarizer | Transmissive |
| Maama | 300 (Typ.) |
| Whakatau Ratonga | 500:1 (Typ.) |
| Tirohia te Angle | 70/70/50/70(Typ)(CR≧10) (L/R/U/D) |
| Tirohanga Whakahaere | 6 o'clock |
| Nga Tae Tau | 262K/16.7M |
| Momo Aratau | WLED |
| Momo Atanga | TTL |
| Ngā Tohu Ataahua | 50 Pins |
| Pae Tae | Without |
| Te Tauira Mahi. | -20 ~ 70 °C |
| Tiaki Tārua. | -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o DUOBOND DBT070TN92.
DUOBOND DBT070TN92 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te DUOBOND DBT070TN92 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te DUOBOND DBT070TN92 ranei atu DUOBOND LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te DUOBOND DBT070TN92 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
DUOBOND DBT070TN92 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te DUOBOND DBT070TN92 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te DUOBOND DBT070TN92 ranei atu DUOBOND LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te DUOBOND DBT070TN92 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "DBT070TN92"
- DUOBOND DBT070TN92
- DBT070TN92 raupapa
- DBT070TN92 te ahua
- DBT070TN92 utu
- Kaihoko DBT070TN92
