DV185WHM-NM0

| Tauira tauira | DV185WHM-NM0 |
|---|---|
| Pae Waitohu | BOE |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,18.5 inch, 1366×768 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| DV185WHM-NM0 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Area Mahinga | 409.8×230.4 mm |
| Whakaahuatanga | 430.4×254.6×11.4 mm |
| Mata | Antiglare (Haze 25%), Hard coating (3H) |
| Whakatau Ratonga | 1000:1 (Typ.) |
| Ngā Tae Whakaatu | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) , CIE1931 75% |
| Wā Whakautu | 14 (Typ.)(G to G) |
| Tirohia te Angle | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Rautanga | 60Hz |
| Momo Momo | 6S4P WLED Without Driver |
| Atanga Waitohu | LVDS (1 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Putanga Whakauru | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o BOE DV185WHM-NM0.
BOE DV185WHM-NM0 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te BOE DV185WHM-NM0 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te BOE DV185WHM-NM0 ranei atu BOE LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te BOE DV185WHM-NM0 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
BOE DV185WHM-NM0 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te BOE DV185WHM-NM0 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te BOE DV185WHM-NM0 ranei atu BOE LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te BOE DV185WHM-NM0 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "DV185WHM-NM0"
- BOE DV185WHM-NM0
- DV185WHM-NM0 raupapa
- DV185WHM-NM0 te ahua
- DV185WHM-NM0 utu
- Kaihoko DV185WHM-NM0

