ET104S0M-N10

| Tauira tauira | ET104S0M-N10 |
|---|---|
| Pae Waitohu | BOE |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,10.4 inch, 800×600 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| ET104S0M-N10 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Te whakatau | 800(RGB)×600 , SVGA |
| Hōputu Pika | RGB Vertical Stripe |
| Whakaaturanga Rawa | 211.2(W)×158.4(H) mm |
| Bezel Whakatuwhera | 215(W)×162(H) mm |
| Raina Whakahuahua | 236(W)×176.9(H) mm |
| Mata | Antiglare (Haze 25%) |
| Maama | 350 cd/m² (Typ.) |
| Whakatau Ratonga | 800:1 (Typ.) (TM) |
| Tirohia te Angle | 80/80/65/75 (Typ.)(CR≥10) |
| Whakaatu Aratau | TN, Normally White, Transmissive |
| Tirohanga Katoa | 6 o'clock |
| Wā Whakautu | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Ngā Tae Whakaatu | 16.2M 55% (CIE1931) |
| Momo Momo | WLED , 30K hours , With LED Driver |
| Rautanga | 60Hz |
| Mata Mata | Without |
| Taumaha Roopu | 288g (Typ.) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o BOE ET104S0M-N10.
BOE ET104S0M-N10 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te BOE ET104S0M-N10 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te BOE ET104S0M-N10 ranei atu BOE LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te BOE ET104S0M-N10 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
BOE ET104S0M-N10 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te BOE ET104S0M-N10 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te BOE ET104S0M-N10 ranei atu BOE LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te BOE ET104S0M-N10 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "ET104S0M-N10"
- BOE ET104S0M-N10
- ET104S0M-N10 raupapa
- ET104S0M-N10 te ahua
- ET104S0M-N10 utu
- Kaihoko ET104S0M-N10

