EW50961BMW

| Tauira tauira | EW50961BMW |
|---|---|
| Pae Waitohu | EDT |
| Tuhinga | STN-LCD ,5.7 inch, 320×240 |
| Momo Raraunga | STN-LCD |
| EW50961BMW Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | STN, Blue mode (Negative), Transmissive |
| Area Mahinga | 115.19×86.39 mm |
| Whakaahuatanga | 165.3×109×7.3 mm |
| Mata | |
| Whakatau Ratonga | 5:1 (Typ.) |
| Ngā Tae Whakaatu | Monochrome |
| Wā Whakautu | 240/185 (Typ.)(Tr/Td) |
| Tirohia te Angle | 50/46/30/40 (Typ.)(CR≥1.5) (L/R/U/D) |
| Rautanga | 75Hz |
| Momo Momo | 1S6P WLED Without Driver |
| Atanga Waitohu | Parallel Data (4-bit) , 12 pins |
| Putanga Whakauru | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o EDT EW50961BMW.
EDT EW50961BMW he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te EDT EW50961BMW pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te EDT EW50961BMW ranei atu EDT LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te EDT EW50961BMW i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
EDT EW50961BMW he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te EDT EW50961BMW pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te EDT EW50961BMW ranei atu EDT LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te EDT EW50961BMW i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "EW50961BMW"
- EDT EW50961BMW
- EW50961BMW raupapa
- EW50961BMW te ahua
- EW50961BMW utu
- Kaihoko EW50961BMW

