F-51553GNBJ-LW-AGN

| Tauira tauira | F-51553GNBJ-LW-AGN |
|---|---|
| Pae Waitohu | Kyocera |
| Tuhinga | STN-LCD ,2.8 inch, 128×64 |
| Momo Raraunga | STN-LCD |
| F-51553GNBJ-LW-AGN Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | STN, Blue mode |
| Area Mahinga | 63.98×31.98 mm |
| Whakaahuatanga | 89.7×49.8 mm |
| Mata | |
| Whakatau Ratonga | 8 : 1 (Typ.) |
| Ngā Tae Whakaatu | Monochrome |
| Wā Whakautu | 160/190 (Typ.)(Tr/Td) |
| Tirohia te Angle | |
| Momo Momo | 1S3P WLED Without Driver |
| Atanga Waitohu | CPU , 30 pins |
| Putanga Whakauru | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o Kyocera F-51553GNBJ-LW-AGN.
Kyocera F-51553GNBJ-LW-AGN he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te Kyocera F-51553GNBJ-LW-AGN pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te Kyocera F-51553GNBJ-LW-AGN ranei atu Kyocera LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te Kyocera F-51553GNBJ-LW-AGN i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
Kyocera F-51553GNBJ-LW-AGN he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te Kyocera F-51553GNBJ-LW-AGN pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te Kyocera F-51553GNBJ-LW-AGN ranei atu Kyocera LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te Kyocera F-51553GNBJ-LW-AGN i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "F-51553GNBJ-LW-AGN"
- Kyocera F-51553GNBJ-LW-AGN
- F-51553GNBJ-LW-AGN raupapa
- F-51553GNBJ-LW-AGN te ahua
- F-51553GNBJ-LW-AGN utu
- Kaihoko F-51553GNBJ-LW-AGN

