HR236WU3-301

| Tauira tauira | HR236WU3-301 |
|---|---|
| Pae Waitohu | BOE |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,23.6 inch, 1920×1080 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| HR236WU3-301 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Area Mahinga | 521.28×293.22 mm |
| Whakaahuatanga | 535.9×307 mm |
| Mata | Antiglare (Haze 25%), Hard coating (3H) |
| Whakatau Ratonga | 1000:1 (Typ.) |
| Ngā Tae Whakaatu | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) |
| Wā Whakautu | 14 (Typ.)(G to G) |
| Tirohia te Angle | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Rautanga | 60Hz |
| Atanga Waitohu | LVDS (2 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Putanga Whakauru | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o BOE HR236WU3-301.
BOE HR236WU3-301 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te BOE HR236WU3-301 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te BOE HR236WU3-301 ranei atu BOE LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te BOE HR236WU3-301 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
BOE HR236WU3-301 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te BOE HR236WU3-301 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te BOE HR236WU3-301 ranei atu BOE LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te BOE HR236WU3-301 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "HR236WU3-301"
- BOE HR236WU3-301
- HR236WU3-301 raupapa
- HR236WU3-301 te ahua
- HR236WU3-301 utu
- Kaihoko HR236WU3-301
