HV121WX5-112

| Tauira tauira | HV121WX5-112 |
|---|---|
| Pae Waitohu | HYDIS |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,12.1 inch, 1280×800 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| HV121WX5-112 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | AFFS, Normally Black, Transmissive |
| Area Mahinga | 261.12×163.2 mm |
| Mata | |
| Whakatau Ratonga | |
| Ngā Tae Whakaatu | 262K (6-bit) |
| Wā Whakautu | |
| Tirohia te Angle | |
| Rautanga | 60Hz |
| Momo Momo | WLED |
| Atanga Waitohu | LVDS (1 ch, 6-bit) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o HYDIS HV121WX5-112.
HYDIS HV121WX5-112 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te HYDIS HV121WX5-112 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te HYDIS HV121WX5-112 ranei atu HYDIS LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te HYDIS HV121WX5-112 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
HYDIS HV121WX5-112 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te HYDIS HV121WX5-112 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te HYDIS HV121WX5-112 ranei atu HYDIS LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te HYDIS HV121WX5-112 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "HV121WX5-112"
- HYDIS HV121WX5-112
- HV121WX5-112 raupapa
- HV121WX5-112 te ahua
- HV121WX5-112 utu
- Kaihoko HV121WX5-112

