HV236WHB-N00

| Tauira tauira | HV236WHB-N00 |
|---|---|
| Pae Waitohu | BOE |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,23.6 inch, 1366×768 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| HV236WHB-N00 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Area Mahinga | 521.471×293.148 mm |
| Whakaahuatanga | 535.47×306.404 mm |
| Mata | Antiglare (Haze 1%), Hard coating (3H) |
| Whakatau Ratonga | 1000:1 (Typ.) |
| Ngā Tae Whakaatu | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) |
| Wā Whakautu | 14 (Typ.)(G to G) |
| Tirohia te Angle | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Rautanga | 60Hz |
| Atanga Waitohu | LVDS (1 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Putanga Whakauru | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o BOE HV236WHB-N00.
BOE HV236WHB-N00 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te BOE HV236WHB-N00 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te BOE HV236WHB-N00 ranei atu BOE LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te BOE HV236WHB-N00 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
BOE HV236WHB-N00 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te BOE HV236WHB-N00 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te BOE HV236WHB-N00 ranei atu BOE LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te BOE HV236WHB-N00 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "HV236WHB-N00"
- BOE HV236WHB-N00
- HV236WHB-N00 raupapa
- HV236WHB-N00 te ahua
- HV236WHB-N00 utu
- Kaihoko HV236WHB-N00

