HV550QUB-H13

| Tauira tauira | HV550QUB-H13 |
|---|---|
| Pae Waitohu | BOE |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,55 inch, 3840×2160 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| HV550QUB-H13 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Hōputu Pika | 3840(3)×2160 [UHD] |
| Whirihoranga | RGBW Vertical Stripe |
| Area Mahinga | 1209.6(H)×680.4(V) mm |
| Whakaahuatanga Dim. | 1225.2(H)×696.7(V) ×1.34(D) mm |
| Bezel Area | - |
| Maimoatanga | Antiglare (Haze 1%), Hard coating (3H) |
| Te whakamarama | 0 cd/m² |
| Whakatau Ratonga | 1200:1 (Typ.) (TM) |
| Tirohia te Whakahaere | Symmetry |
| Wā Whakautu | 8 (Typ.)(G to G) |
| Tirohia te Angle | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) |
| Aratau Mahi | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Te Matotoru Tae | 0.50+0.50 mm |
| Whakawhiti | 7.15% (Typ.) |
| Tae Tautoko | 1.07B 73% (CIE1931) |
| Maama Maama | No B/L |
| Taumaha | 2.60Kgs (Typ.) |
| Tae Whakatau | 120Hz |
| Pae Tae | Without |
| Momo Atanga | 60 pins V-by-One 8 lane , Connector |
| Whakaaetanga Mana | 12.0V (Typ.) |
| Taiao | Operating Temperature: 0 ~ 50 °C ; Storage Temperature: -20 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o BOE HV550QUB-H13.
BOE HV550QUB-H13 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te BOE HV550QUB-H13 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te BOE HV550QUB-H13 ranei atu BOE LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te BOE HV550QUB-H13 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
BOE HV550QUB-H13 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te BOE HV550QUB-H13 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te BOE HV550QUB-H13 ranei atu BOE LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te BOE HV550QUB-H13 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "HV550QUB-H13"
- BOE HV550QUB-H13
- HV550QUB-H13 raupapa
- HV550QUB-H13 te ahua
- HV550QUB-H13 utu
- Kaihoko HV550QUB-H13

