HV550QUS-390

| Tauira tauira | HV550QUS-390 |
|---|---|
| Pae Waitohu | BOE |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,55 inch, 3840×2160 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| HV550QUS-390 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Te whakatau | 3840(RGB)×2160 , UHD |
| Hōputu Pika | RGB Vertical Stripe |
| Whakaaturanga Rawa | 1209.6(W)×680.4(H) mm |
| Bezel Whakatuwhera | 1211.6(W)×682.4(H) mm |
| Raina Whakahuahua | 1223.4(W)×697.2(H) ×28.5(D) mm |
| Mata | Antiglare (Haze 1%) |
| Maama | 450 cd/m² (Typ.) |
| Whakatau Ratonga | 1200:1 (Typ.) (TM) |
| Tirohia te Angle | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) |
| Whakaatu Aratau | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Tirohanga Katoa | Symmetry |
| Wā Whakautu | 6 (Typ.)(G to G) |
| Ngā Tae Whakaatu | 1.07B 72% (CIE1931) |
| Momo Momo | WLED , 30K hours , With LED Driver |
| Rautanga | 120Hz |
| Mata Mata | Without |
| Taumaha Roopu | 19.0Kgs (Typ.) |
| Atanga Waitohu | V-by-One 16 lane , 92 pins , Connector |
| Putanga Whakauru | 12.0V (Typ.) |
| Taiao | Operating Temp.: 0 ~ 50 °C ; Storage Temp.: -20 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o BOE HV550QUS-390.
BOE HV550QUS-390 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te BOE HV550QUS-390 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te BOE HV550QUS-390 ranei atu BOE LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te BOE HV550QUS-390 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
BOE HV550QUS-390 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te BOE HV550QUS-390 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te BOE HV550QUS-390 ranei atu BOE LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te BOE HV550QUS-390 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "HV550QUS-390"
- BOE HV550QUS-390
- HV550QUS-390 raupapa
- HV550QUS-390 te ahua
- HV550QUS-390 utu
- Kaihoko HV550QUS-390

