HV550WU2-200

| Tauira tauira | HV550WU2-200 |
|---|---|
| Pae Waitohu | BOE |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,55 inch, 1920×1080 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| HV550WU2-200 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Area Mahinga | 1209.6×680.4 mm |
| Whakaahuatanga | 1228×700.2 mm |
| Mata | Antiglare (Haze 1%), Hard coating (2H) |
| Whakatau Ratonga | 1400:1 (Typ.) |
| Ngā Tae Whakaatu | 16.7M (8-bit) |
| Wā Whakautu | 8 (Typ.)(G to G) |
| Tirohia te Angle | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Rautanga | 60Hz |
| Atanga Waitohu | LVDS (2 ch, 8-bit) , 51 pins |
| Putanga Whakauru | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o BOE HV550WU2-200.
BOE HV550WU2-200 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te BOE HV550WU2-200 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te BOE HV550WU2-200 ranei atu BOE LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te BOE HV550WU2-200 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
BOE HV550WU2-200 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te BOE HV550WU2-200 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te BOE HV550WU2-200 ranei atu BOE LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te BOE HV550WU2-200 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "HV550WU2-200"
- BOE HV550WU2-200
- HV550WU2-200 raupapa
- HV550WU2-200 te ahua
- HV550WU2-200 utu
- Kaihoko HV550WU2-200

