LB070WV3-SD01

| Tauira tauira | LB070WV3-SD01 |
|---|---|
| Pae Waitohu | LG Display |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 800×480 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| LB070WV3-SD01 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Area Mahinga | 152.4×91.44 mm |
| Whakaahuatanga | 170×109.6×29.4 mm |
| Mata | Antiglare, Antireflection |
| Whakatau Ratonga | 900:1 (Typ.) |
| Ngā Tae Whakaatu | 262K (6-bit) , CIE1931 60% |
| Wā Whakautu | 15/14 (Typ.)(Tr/Td) |
| Tirohia te Angle | 70/70/30/40 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Rautanga | 60Hz |
| Momo Momo | 8S3P WLED Without Driver |
| Atanga Waitohu | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) , 40 pins |
| Putanga Whakauru | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o LG Display LB070WV3-SD01.
LG Display LB070WV3-SD01 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te LG Display LB070WV3-SD01 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te LG Display LB070WV3-SD01 ranei atu LG Display LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te LG Display LB070WV3-SD01 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
LG Display LB070WV3-SD01 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te LG Display LB070WV3-SD01 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te LG Display LB070WV3-SD01 ranei atu LG Display LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te LG Display LB070WV3-SD01 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "LB070WV3-SD01"
- LG Display LB070WV3-SD01
- LB070WV3-SD01 raupapa
- LB070WV3-SD01 te ahua
- LB070WV3-SD01 utu
- Kaihoko LB070WV3-SD01
