LB070WV7-TD02

| Tauira tauira | LB070WV7-TD02 |
|---|---|
| Pae Waitohu | LG Display |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 800×480 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| LB070WV7-TD02 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | TN, Normally White, Transmissive |
| Area Mahinga | 152.4×91.44 mm |
| Whakaahuatanga | 164.4×102.2×11.6 mm |
| Mata | Antiglare |
| Whakatau Ratonga | 500:1 (Typ.) |
| Ngā Tae Whakaatu | 262K (6-bit) |
| Wā Whakautu | 7/18 (Typ.)(Tr/Td) |
| Tirohia te Angle | 70/70/60/50 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Rautanga | 60Hz |
| Momo Momo | 7S2P WLED Without Driver |
| Atanga Waitohu | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) , 60 pins |
| Putanga Whakauru | 3.3/9.5/18.5/-6.8V (Typ.)(DVDD/AVDD/VGH/VGL) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o LG Display LB070WV7-TD02.
LG Display LB070WV7-TD02 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te LG Display LB070WV7-TD02 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te LG Display LB070WV7-TD02 ranei atu LG Display LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te LG Display LB070WV7-TD02 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
LG Display LB070WV7-TD02 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te LG Display LB070WV7-TD02 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te LG Display LB070WV7-TD02 ranei atu LG Display LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te LG Display LB070WV7-TD02 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "LB070WV7-TD02"
- LG Display LB070WV7-TD02
- LB070WV7-TD02 raupapa
- LB070WV7-TD02 te ahua
- LB070WV7-TD02 utu
- Kaihoko LB070WV7-TD02
