Aronga
Tauwhāiti
LB070WV7-TD02

LB070WV7-TD02 Mōhiohio Taketake
| Tauira tauira | LB070WV7-TD02 |
|---|---|
| Pae Waitohu | LG Display |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 800×480 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| LB070WV7-TD02 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Aratau Tauira | LB070WV7 (TD)(02) |
| Tae Mahi | -30 ~ 85 °C |
| Haumaru Ruinga | -40 ~ 85 °C |
LB070WV7-TD02 Ngā Hangarau Hangarau
| Whakatau Whakamutunga | 800(RGB)×480 (WVGA) |
|---|---|
| Pihikete Pika | RGB Vertical Stripe |
| Pihanga Pika | 133 PPI |
| Whakaaro Ratonga | 15:9 (H:V) |
| Factor Puka | Flat Rectangle Display |
| Poutoro Poto | 0.0635×0.1905 mm (H×V) |
| Pika Pihanga | 0.1905×0.1905 mm (H×V) |
| Taumaha | 180g (Max.) |
| Mata | Antiglare |
| Area Mahinga | 152.4×91.44 mm (H×V) |
| Bezel Area | 154.8×93.8 mm (H×V) |
| Rautaki Whakahuahua | 164.4×102.2 mm (H×V) |
| Whakaaturanga Whakahuahua | 6.5/11.9 (Typ./Max.) mm |
| Horo me nga Poaka | Rear mounting holes (4-M3) on pole |
| Nga Whenua Whenua ranei | Landscape type |
| Pae Tae | Without |
LB070WV7-TD02 Ngā Āhuahira Arotahi
| Whakaatu Aratau | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Maama | 500 cd/m² (Typ.) |
| Whakatau Ratonga | 500 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Whakaatu Tae | 262K (6-bit) |
| Wā Whakautu | 7/18 (Typ.)(Tr/Td) |
| Tirohia te Angle | 70/70/60/50 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Tirohanga Whakahaere | 6 o'clock |
| Te tae matomato Kakano | Wx:0.300; Wy:0.320 |
| Te Maama White | 1.25/1.43 (Typ./Max.)(5 points) |
| Maama te Maama | N |
LB070WV7-TD02 Hangarau Hangarau
| Putanga Poutū | 60Hz |
|---|---|
| Whakaaro Whakamuri | Yes (U/D, L/R) |
| Kaituku Time (T-CON) | Need external T-CON |
LB070WV7-TD02 Pūnaha Ataata
| Tumuaki Poko | Edge light type |
|---|---|
| Momo Momo | WLED |
| He nui te raima | 7S2P |
| Hanga Hangaira | 2 strings |
| Te wa mo te rama | 10K(Min.) (Hours) |
| Penehi Rama | 21.0/25.9V (Typ./Max.) |
| Rama i teianei | 65/70mA (Typ./Max.) |
| Whakaoho Whakaoho Rama | 2.73/3.63W (Typ./Max.) |
| Momo Atanga | FPC |
| Papa Pouaka Papa | No |
LB070WV7-TD02 Atanga Waitohu
| Waitohu Waitohu | TTL |
|---|---|
| Pato Waitohu | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) |
| Putanga o te Whakauru mo te Paewhiri | 3.3/9.5/18.5/-6.8V (Typ.)(DVDD/AVDD/VGH/VGL) |
| Te Whakauru Naianei mo te Paewhiri | 10/40/5.0/7.0mA (Typ.)(DIDD/AIDD/IGH/IGL) |
| Momo Atanga | FPC |
