LC600EG4-SKM1

| Tauira tauira | LC600EG4-SKM1 |
|---|---|
| Pae Waitohu | LG Display |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,60 inch, 3840×2160 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| LC600EG4-SKM1 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Hōputu Pika | 3840(3)×2160 [UHD] |
| Whirihoranga | RGBW Vertical Stripe |
| Area Mahinga | 1317.31(H)×740.988(V) mm |
| Whakaahuatanga Dim. | 1333(H)×757.3(V) ×1.4(D) mm |
| Bezel Area | - |
| Maimoatanga | Antiglare (Haze 3%), Hard coating (2H) |
| Te whakamarama | 0 cd/m² |
| Whakatau Ratonga | 1200:1 (Typ.) (TM) |
| Tirohia te Whakahaere | Symmetry |
| Wā Whakautu | 6 (Typ.)(G to G) |
| Tirohia te Angle | 88/88/88/88 (Typ.)(CR≥10) |
| Aratau Mahi | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Te Matotoru Tae | - |
| Whakawhiti | 5.41% (Typ.)(with Polarizer) |
| Tae Tautoko | 1.07B 73% (CIE1931) |
| Maama Maama | No B/L |
| Tae Whakatau | 60Hz |
| Pae Tae | Without |
| Momo Atanga | 51 pins V-by-One 8 lane , Connector |
| Whakaaetanga Mana | 12.0V (Typ.) |
| Taiao | Operating Temperature: 0 ~ 50 °C ; Storage Temperature: -20 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o LG Display LC600EG4-SKM1.
LG Display LC600EG4-SKM1 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te LG Display LC600EG4-SKM1 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te LG Display LC600EG4-SKM1 ranei atu LG Display LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te LG Display LC600EG4-SKM1 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
LG Display LC600EG4-SKM1 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te LG Display LC600EG4-SKM1 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te LG Display LC600EG4-SKM1 ranei atu LG Display LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te LG Display LC600EG4-SKM1 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "LC600EG4-SKM1"
- LG Display LC600EG4-SKM1
- LC600EG4-SKM1 raupapa
- LC600EG4-SKM1 te ahua
- LC600EG4-SKM1 utu
- Kaihoko LC600EG4-SKM1

