LC600EGE-FKM7

| Tauira tauira | LC600EGE-FKM7 |
|---|---|
| Pae Waitohu | LG Display |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,60 inch, 3840×2160 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| LC600EGE-FKM7 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Te whakatau | 3840(3)×2160 , UHD |
| Whakaaturanga Rawa | 1317.31(W)×740.988(H) mm |
| Raina Whakahuahua | 1345(W)×773.3(H) mm |
| Maama | 500 cd/m² (Typ.) |
| Tirohia te Angle | 89/89/89/89 (Min.)(CR≥10) |
| Tirohanga Katoa | Symmetry |
| Ngā Tae Whakaatu | 16.7M/1.07B 83% (DCI-P3) |
| Rautanga | 60Hz |
| Taumaha | 16.2/17.0Kgs (Typ./Max.) |
| Hōputu Pika | RGBW Vertical Stripe |
| Bezel Whakatuwhera | 1321.3(W)×744.5(H) mm |
| Mata | Antiglare (Haze 3%), Hard coating (2H) |
| Whakatau Ratonga | 1200:1 (Typ.) (TM) |
| Whakaatu Aratau | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Wā Whakautu | 8 (Typ.)(G to G) |
| Momo Momo | WLED , 30K hours , Without Driver |
| Mata Mata | Without |
| Atanga Waitohu | V-by-One 8 lane , 51 pins , Connector |
| Putanga Whakauru | 12V (Typ.) |
| Taiao | Operating Temp.: 0 ~ 50 °C ; Storage Temp.: -20 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o LG Display LC600EGE-FKM7.
LG Display LC600EGE-FKM7 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te LG Display LC600EGE-FKM7 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te LG Display LC600EGE-FKM7 ranei atu LG Display LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te LG Display LC600EGE-FKM7 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
LG Display LC600EGE-FKM7 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te LG Display LC600EGE-FKM7 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te LG Display LC600EGE-FKM7 ranei atu LG Display LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te LG Display LC600EGE-FKM7 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "LC600EGE-FKM7"
- LG Display LC600EGE-FKM7
- LC600EGE-FKM7 raupapa
- LC600EGE-FKM7 te ahua
- LC600EGE-FKM7 utu
- Kaihoko LC600EGE-FKM7

