LC640.480.21-065

| Tauira tauira | LC640.480.21-065 |
|---|---|
| Pae Waitohu | PLANAR |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,6.5 inch, 640×480 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| LC640.480.21-065 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | TN, Normally White, Transmissive |
| Area Mahinga | 132.48×99.36 mm |
| Whakaahuatanga | 178.8×126.8 mm |
| Mata | |
| Whakatau Ratonga | 150:1 (Typ.) |
| Ngā Tae Whakaatu | 262K (6-bit) |
| Wā Whakautu | 40/50 (Typ.)(Tr/Td) |
| Tirohia te Angle | 50/50/35/45 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Rautanga | 60Hz |
| Momo Momo | CCFL Embedded (Inverter) |
| Atanga Waitohu | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) , 40 pins |
| Putanga Whakauru | 5.0/12.0V (Typ.)(VCC/VLH) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o PLANAR LC640.480.21-065.
PLANAR LC640.480.21-065 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te PLANAR LC640.480.21-065 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te PLANAR LC640.480.21-065 ranei atu PLANAR LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te PLANAR LC640.480.21-065 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
PLANAR LC640.480.21-065 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te PLANAR LC640.480.21-065 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te PLANAR LC640.480.21-065 ranei atu PLANAR LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te PLANAR LC640.480.21-065 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "LC640.480.21-065"
- PLANAR LC640.480.21-065
- LC640.480.21-065 raupapa
- LC640.480.21-065 te ahua
- LC640.480.21-065 utu
- Kaihoko LC640.480.21-065

