Aronga
Tauwhāiti
LQ043T1DG18

LQ043T1DG18 Mōhiohio Taketake
| Tauira tauira | LQ043T1DG18 |
|---|---|
| Pae Waitohu | SHARP |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,4.3 inch, 480×272 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| LQ043T1DG18 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Tae Mahi | -10 ~ 60 °C |
| Haumaru Ruinga | -25 ~ 70 °C |
LQ043T1DG18 Ngā Hangarau Hangarau
| Whakatau Whakamutunga | 480(RGB)×272 (WQVGA) |
|---|---|
| Pihanga Pika | 128 PPI |
| Whakaaro Ratonga | 16:9 (H:V) |
| Factor Puka | Flat Rectangle Display |
| Taumaha | 51g |
| Mata | Antiglare |
| Area Mahinga | 95.04×53.856 mm (H×V) |
| Rautaki Whakahuahua | 105.5×67.2 mm (H×V) |
| Whakaaturanga Whakahuahua | 4.2 mm |
| Nga Whenua Whenua ranei | Landscape type |
LQ043T1DG18 Ngā Āhuahira Arotahi
| Whakaatu Aratau | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Maama | 300 cd/m² (Typ.) |
| Whakatau Ratonga | 500 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Whakaatu Tae | 262K (6-bit) |
| Wā Whakautu | 8/22 (Typ.)(Tr/Td) |
| Tirohia te Angle | 80/80/55/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Tirohanga Whakahaere | 6 o'clock |
| Te tae matomato Kakano | Wx:0.310; Wy:0.340 |
| Maama te Maama | N |
LQ043T1DG18 Hangarau Hangarau
| Te Whakamahinga Mana Utu | 0.629W (Typ.) |
|---|
LQ043T1DG18 Pūnaha Ataata
| Tumuaki Poko | Edge light type |
|---|---|
| Momo Momo | WLED |
| Whakapakahia te Papa | No |
| Penehi Rama | 28.8V (Typ.) |
| Rama i teianei | 20mA (Typ.) |
| Whakaoho Whakaoho Rama | 0.576W (Typ.) |
LQ043T1DG18 Atanga Waitohu
| Waitohu Waitohu | TTL |
|---|---|
| Pato Waitohu | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) |
| Putanga o te Whakauru mo te Paewhiri | 3.3V (Typ.) |
| Te Whakauru Naianei mo te Paewhiri | 16.1mA (Typ.) |
| Whakaoranga Mana Whakahaere | 53.13mW (Typ.) |
