LS030B1DC46J

| Tauira tauira | LS030B1DC46J |
|---|---|
| Pae Waitohu | SHARP |
| Tuhinga | CG-Silicon ,3.0 inch, 256×192 |
| Momo Raraunga | CG-Silicon |
| LS030B1DC46J Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | TN, Normally White, Transmissive |
| Area Mahinga | 61.44×46.08 mm |
| Whakaahuatanga | 70×60.9 mm |
| Mata | Hard coating (3H) |
| Whakatau Ratonga | 400:1 (Typ.) |
| Ngā Tae Whakaatu | 262K |
| Wā Whakautu | 30/60 (Typ.)(Tr/Td) |
| Tirohia te Angle | 50/50/50/40 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Momo Momo | WLED |
| Atanga Waitohu | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) , 39 pins |
| Putanga Whakauru | 5.0/3.3/10.0/-5.0V (Typ.)(VSHA/VSHD/CVDD/GVSS) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o SHARP LS030B1DC46J.
SHARP LS030B1DC46J he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te SHARP LS030B1DC46J pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te SHARP LS030B1DC46J ranei atu SHARP LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te SHARP LS030B1DC46J i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
SHARP LS030B1DC46J he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te SHARP LS030B1DC46J pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te SHARP LS030B1DC46J ranei atu SHARP LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te SHARP LS030B1DC46J i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "LS030B1DC46J"
- SHARP LS030B1DC46J
- LS030B1DC46J raupapa
- LS030B1DC46J te ahua
- LS030B1DC46J utu
- Kaihoko LS030B1DC46J

