LTM019D85

| Tauira tauira | LTM019D85 |
|---|---|
| Pae Waitohu | Toshiba Matsushita |
| Tuhinga | LTPS TFT-LCD ,1.9 inch, 240×320 |
| Momo Raraunga | LTPS TFT-LCD |
| LTM019D85 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | TN, Normally White, Transmissive |
| Area Mahinga | 29.2×38.9 mm |
| Whakaahuatanga | 35.7×50.7 mm |
| Mata | |
| Whakatau Ratonga | 190:1 (Typ.) |
| Ngā Tae Whakaatu | 262K (6-bit) |
| Wā Whakautu | 50/50 (Typ.)(Tr/Td) |
| Tirohia te Angle | |
| Momo Momo | 4 pcs WLED |
| Atanga Waitohu | CPU |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o Toshiba Matsushita LTM019D85.
Toshiba Matsushita LTM019D85 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te Toshiba Matsushita LTM019D85 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te Toshiba Matsushita LTM019D85 ranei atu Toshiba Matsushita LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te Toshiba Matsushita LTM019D85 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
Toshiba Matsushita LTM019D85 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te Toshiba Matsushita LTM019D85 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te Toshiba Matsushita LTM019D85 ranei atu Toshiba Matsushita LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te Toshiba Matsushita LTM019D85 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "LTM019D85"
- Toshiba Matsushita LTM019D85
- LTM019D85 raupapa
- LTM019D85 te ahua
- LTM019D85 utu
- Kaihoko LTM019D85

