LTN154AT07-301

| Tauira tauira | LTN154AT07-301 |
|---|---|
| Pae Waitohu | SAMSUNG |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,15.4 inch, 1280×800 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| LTN154AT07-301 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | TN, Normally White, Transmissive |
| Area Mahinga | 331.2×207 mm |
| Whakaahuatanga | 344×222×6.5 mm |
| Hanga Hanga | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Mata | Antiglare (Haze 25%), Hard coating (3H) |
| Whakatau Ratonga | 300:1 (Min.) |
| Ngā Tae Whakaatu | 262K (6-bit) |
| Wā Whakautu | 16 (Typ.)(Tr+Td) |
| Tirohia te Angle | 45/45/20/45 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Rautanga | 60Hz |
| Momo Momo | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Atanga Waitohu | LVDS (1 ch, 6-bit) , 30 pins |
| Putanga Whakauru | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o SAMSUNG LTN154AT07-301.
SAMSUNG LTN154AT07-301 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te SAMSUNG LTN154AT07-301 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te SAMSUNG LTN154AT07-301 ranei atu SAMSUNG LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te SAMSUNG LTN154AT07-301 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
SAMSUNG LTN154AT07-301 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te SAMSUNG LTN154AT07-301 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te SAMSUNG LTN154AT07-301 ranei atu SAMSUNG LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te SAMSUNG LTN154AT07-301 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "LTN154AT07-301"
- SAMSUNG LTN154AT07-301
- LTN154AT07-301 raupapa
- LTN154AT07-301 te ahua
- LTN154AT07-301 utu
- Kaihoko LTN154AT07-301

