Aronga
Tauwhāiti
LTN154AT07-301

LTN154AT07-301 Mōhiohio Taketake
| Tauira tauira | LTN154AT07-301 |
|---|---|
| Pae Waitohu | SAMSUNG |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,15.4 inch, 1280×800 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| LTN154AT07-301 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Tae Mahi | 0 ~ 50 °C |
| Haumaru Ruinga | -20 ~ 60 °C |
| Nga korero | for HP/Inventec |
LTN154AT07-301 Ngā Hangarau Hangarau
| Whakatau Whakamutunga | 1280(RGB)×800 (WXGA) |
|---|---|
| Pihikete Pika | RGB Vertical Stripe |
| Pihanga Pika | 98 PPI |
| Whakaaro Ratonga | 16:10 (H:V) |
| Factor Puka | Flat Rectangle Display |
| Poutoro Poto | 0.08625×0.25875 mm (H×V) |
| Pika Pihanga | 0.25875×0.25875 mm (H×V) |
| Taumaha | 545/560g (Tp./Max.) |
| Mata | Antiglare (Haze 25%), Hard coating (3H) |
| Area Mahinga | 331.2×207 mm (H×V) |
| Bezel Area | 335.0×210.7 mm (H×V) |
| Rautaki Whakahuahua | 344×222 mm (H×V) |
| Whakaaturanga Whakahuahua | 6.2/6.5 (Typ./Max.) mm |
| Hanga Hanga | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Horo me nga Poaka | Side mounting holes (8-M2) on left, right bezel |
| Nga Whenua Whenua ranei | Landscape type |
| Pae Tae | Without |
LTN154AT07-301 Ngā Āhuahira Arotahi
| Whakaatu Aratau | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Maama | 200 cd/m² (Typ.) |
| Whakatau Ratonga | 300 : 1 (Min.) (Transmissive) |
| Whakaatu Tae | 262K (6-bit) |
| Wā Whakautu | 16 (Typ.)(Tr+Td) |
| Tirohia te Angle | 45/45/20/45 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Tirohanga Whakahaere | 6 o'clock |
| Te tae matomato Kakano | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| Te Maama White | 1.60 (Max.)(13 points) |
| Maama te Maama | N |
LTN154AT07-301 Hangarau Hangarau
| Putanga Poutū | 60Hz |
|---|---|
| Whakaaro Whakamuri | No |
LTN154AT07-301 Pūnaha Ataata
| Tumuaki Poko | Edge light type (Bottom side) |
|---|---|
| Momo Momo | CCFL |
| He nui te raima | 1 pcs |
| Hanga Hangaira | Straight |
| Te wa mo te rama | 10K(Min.) (Hours) |
| Penehi Rama | 705V (Typ.) |
| Rama i teianei | 3.0/6.0/6.5mA (Min./Typ./Max.) |
| Nga Mahinga Mahi Paerewa | 50/60/65KHz (Min./Typ./Max.) |
| Aratau Whakaoho Maama | 1180/1415V (Max.)(Ta=+25/0℃) |
| Whakaoho Whakaoho Rama | 4.2W (Typ.) |
| Momo Atanga | Connector |
| Papa Pouaka Papa | No |
LTN154AT07-301 Atanga Waitohu
| Waitohu Waitohu | LVDS |
|---|---|
| Pato Waitohu | LVDS (1 ch, 6-bit) |
| Putanga o te Whakauru mo te Paewhiri | 3.3V (Typ.) |
| Te Whakauru Naianei mo te Paewhiri | 0.43/0.50A (Typ./Max.) |
| Momo Atanga | Connector |
| Atanga Waitohu | UJU - IS100-L30R-C15, Pitch:1.0 mm, Pin:30 pins |
