M236H5-L0A

| Tauira tauira | M236H5-L0A |
|---|---|
| Pae Waitohu | CMO |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,23.6 inch, 1920×1080 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| M236H5-L0A Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | TN, Normally White, Transmissive |
| Area Mahinga | 521.28×293.22 mm |
| Whakaahuatanga | 544.8×320.5×13.61 mm |
| Mata | Antiglare (Haze 25%), Hard coating (3H) |
| Whakatau Ratonga | 1000:1 (Typ.) |
| Ngā Tae Whakaatu | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) |
| Wā Whakautu | 1.5/3.5 (Typ.)(Tr/Td) |
| Tirohia te Angle | 85/85/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Rautanga | 120Hz |
| Momo Momo | 12S6P WLED Without Driver |
| Atanga Waitohu | LVDS (4 ch, 8-bit) , 66 pins |
| Putanga Whakauru | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o CMO M236H5-L0A.
CMO M236H5-L0A he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te CMO M236H5-L0A pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te CMO M236H5-L0A ranei atu CMO LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te CMO M236H5-L0A i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
CMO M236H5-L0A he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te CMO M236H5-L0A pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te CMO M236H5-L0A ranei atu CMO LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te CMO M236H5-L0A i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "M236H5-L0A"
- CMO M236H5-L0A
- M236H5-L0A raupapa
- M236H5-L0A te ahua
- M236H5-L0A utu
- Kaihoko M236H5-L0A

