NDS0708001280-31

| Tauira tauira | NDS0708001280-31 |
|---|---|
| Pae Waitohu | SEBO |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 800×1280 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| NDS0708001280-31 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | Normally Black, Transmissive |
| Area Mahinga | 94.2×150.72 mm |
| Whakaahuatanga | 104.32×161.67×4.19 mm |
| Mata | |
| Whakatau Ratonga | 800:1 (Typ.) |
| Ngā Tae Whakaatu | 16.7M (8-bit) |
| Wā Whakautu | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Tirohia te Angle | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Rautanga | 60Hz |
| Momo Momo | 5S5P WLED Embedded (LED Driver) |
| Atanga Waitohu | LVDS (1 ch, 8-bit) , 31 pins |
| Putanga Whakauru | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o SEBO NDS0708001280-31.
SEBO NDS0708001280-31 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te SEBO NDS0708001280-31 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te SEBO NDS0708001280-31 ranei atu SEBO LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te SEBO NDS0708001280-31 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
SEBO NDS0708001280-31 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te SEBO NDS0708001280-31 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te SEBO NDS0708001280-31 ranei atu SEBO LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te SEBO NDS0708001280-31 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "NDS0708001280-31"
- SEBO NDS0708001280-31
- NDS0708001280-31 raupapa
- NDS0708001280-31 te ahua
- NDS0708001280-31 utu
- Kaihoko NDS0708001280-31
