OT104KXWDLV00
| Tauira tauira | OT104KXWDLV00 |
|---|---|
| Pae Waitohu | White Brand |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,10.4 inch, 1024×768 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| OT104KXWDLV00 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Kāwai Pūnaha | LCD/OLED/EPD Flat Panel > TFT-LCD Panel |
| Keywords Desc. | 10.4", , 1024*768, High Brightness Industrial TFT LCD display made by ONation own brand, 600nits, 30pins, LVDS interface |
| Rangi Hua | Graphic LCD Display |
| Hua Hua | Color TFT-LCD, Wide Temperature LCD, High Brightness LCD, IPS LCD |
| Te Whakaritea o te Papa | LCM |
| Te whakatau | 1024×768 |
| Whakaaro Ratonga | 4:3 (W:H) |
| Factor Puka | Flat Rectangle |
| Area Mahinga | 211.2 (W) × 158.4 (H) mm (A.A) |
| Rautaki Whakahuahua | 236 (W) × 174.3 (H) mm |
| Max. Te hohonu | 8.9 mm |
| Family Family | IPS Family |
| Polarizer | Transmissive |
| Maama | 600 (Typ.) |
| Whakatau Ratonga | 900:1 (Typ.) |
| Tirohia te Angle | 85/85/85/85 (L/R/U/D) |
| Tirohanga Whakahaere | Symmetry |
| Nga Tae Tau | 262K/16.7M |
| Momo Aratau | WLED |
| Momo Atanga | LVDS |
| Ngā Tohu Ataahua | 30 Pins |
| Pae Tae | Without |
| Te Tauira Mahi. | -20 ~ 70 °C |
| Tiaki Tārua. | -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o White Brand OT104KXWDLV00.
White Brand OT104KXWDLV00 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te White Brand OT104KXWDLV00 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te White Brand OT104KXWDLV00 ranei atu White Brand LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te White Brand OT104KXWDLV00 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
White Brand OT104KXWDLV00 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te White Brand OT104KXWDLV00 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te White Brand OT104KXWDLV00 ranei atu White Brand LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te White Brand OT104KXWDLV00 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "OT104KXWDLV00"
- White Brand OT104KXWDLV00
- OT104KXWDLV00 raupapa
- OT104KXWDLV00 te ahua
- OT104KXWDLV00 utu
- Kaihoko OT104KXWDLV00
