S050QWQ06HG-DC22

| Tauira tauira | S050QWQ06HG-DC22 |
|---|---|
| Pae Waitohu | CDTECH |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,5 inch, 480×272 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| S050QWQ06HG-DC22 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Kāwai Pūnaha | LCD/OLED/EPD Flat Panel > TFT-LCD Panel |
| Raupapa | S050QWQ06HG |
| Keywords Desc. | 5.0 icnh, 480*272, With CTP, 400nits, 40pins, RGB inferface, LCD Display |
| Rangi Hua | Graphic LCD Display |
| Hua Hua | Color TFT-LCD, Capacitive Touch LCD |
| Te Whakaritea o te Papa | LCM |
| Te whakatau | 480×272 |
| Whakaaro Ratonga | 16:9 (W:H) |
| Factor Puka | Flat Rectangle |
| Area Mahinga | 110.88 (W) × 62.83 (H) mm (A.A) |
| Rautaki Whakahuahua | 120.7 (W) × 75.8 (H) mm |
| Max. Te hohonu | 4.67 mm |
| Family Family | TN |
| Polarizer | Transmissive |
| Maama | 400 (Typ.) |
| Whakatau Ratonga | 500:1 (Typ.) |
| Tirohia te Angle | 70/70/50/70 (L/R/U/D) |
| Tirohanga Whakahaere | 12 o'clock |
| Nga Tae Tau | 16.7M |
| Momo Aratau | WLED |
| Momo Atanga | CPU/RGB |
| Ngā Tohu Ataahua | 40 Pins |
| Pae Tae | PCAP |
| Te Tauira Mahi. | -20 ~ 70 °C |
| Tiaki Tārua. | -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o CDTECH S050QWQ06HG-DC22.
CDTECH S050QWQ06HG-DC22 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te CDTECH S050QWQ06HG-DC22 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te CDTECH S050QWQ06HG-DC22 ranei atu CDTECH LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te CDTECH S050QWQ06HG-DC22 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
CDTECH S050QWQ06HG-DC22 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te CDTECH S050QWQ06HG-DC22 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te CDTECH S050QWQ06HG-DC22 ranei atu CDTECH LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te CDTECH S050QWQ06HG-DC22 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "S050QWQ06HG-DC22"
- CDTECH S050QWQ06HG-DC22
- S050QWQ06HG-DC22 raupapa
- S050QWQ06HG-DC22 te ahua
- S050QWQ06HG-DC22 utu
- Kaihoko S050QWQ06HG-DC22
