S070SWV30HG-DC16

| Tauira tauira | S070SWV30HG-DC16 |
|---|---|
| Pae Waitohu | CDTECH |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,7 inch, 800×480 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| S070SWV30HG-DC16 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Kāwai Pūnaha | LCD/OLED/EPD Flat Panel > TFT-LCD Panel |
| Keywords Desc. | 7.0" 800*480, With CTP, 300nits, 40pins, MIPI Interface, TFT LCD Module |
| Rangi Hua | Graphic LCD Display |
| Hua Hua | Color TFT-LCD, Wide Temperature LCD, Capacitive Touch LCD |
| Te Whakaritea o te Papa | LCM |
| Te whakatau | 800×480 |
| Whakaaro Ratonga | 16:9 (W:H) |
| Factor Puka | Flat Rectangle |
| Area Mahinga | 154.08 (W) × 85.92 (H) mm (A.A) |
| Rautaki Whakahuahua | 164.9 (W) × 100 (H) mm |
| Max. Te hohonu | 6.9 mm |
| Family Family | TN |
| Polarizer | Transmissive |
| Maama | 300 (Typ.) |
| Whakatau Ratonga | 500:1 (Typ.) |
| Tirohia te Angle | 70/70/50/70 (L/R/U/D) |
| Tirohanga Whakahaere | 12 o'clock |
| Nga Tae Tau | 262K |
| Momo Aratau | WLED |
| Momo Atanga | MIPI |
| Ngā Tohu Ataahua | 40 Pins |
| Pae Tae | PCAP |
| Te Tauira Mahi. | -20 ~ 70 °C |
| Tiaki Tārua. | -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o CDTECH S070SWV30HG-DC16.
CDTECH S070SWV30HG-DC16 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te CDTECH S070SWV30HG-DC16 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te CDTECH S070SWV30HG-DC16 ranei atu CDTECH LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te CDTECH S070SWV30HG-DC16 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
CDTECH S070SWV30HG-DC16 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te CDTECH S070SWV30HG-DC16 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te CDTECH S070SWV30HG-DC16 ranei atu CDTECH LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te CDTECH S070SWV30HG-DC16 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "S070SWV30HG-DC16"
- CDTECH S070SWV30HG-DC16
- S070SWV30HG-DC16 raupapa
- S070SWV30HG-DC16 te ahua
- S070SWV30HG-DC16 utu
- Kaihoko S070SWV30HG-DC16
