SG1560AIG-T

| Tauira tauira | SG1560AIG-T |
|---|---|
| Pae Waitohu | SmarterGlass |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,15.6 inch, 1366×768 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| SG1560AIG-T Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | TN, Normally White, Transmissive |
| Area Mahinga | 344.232×193.536 mm |
| Whakaahuatanga | 359.3×209.5×5.5 mm |
| Mata | Hard coating (3H) |
| Whakatau Ratonga | 650:1 (Typ.) |
| Ngā Tae Whakaatu | 262K (6-bit) |
| Wā Whakautu | 3/8 (Typ.)(Tr/Td) |
| Tirohia te Angle | 45/45/20/45 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Rautanga | 60Hz |
| Momo Momo | WLED Embedded (LED Driver) |
| Atanga Waitohu | LVDS (1 ch, 6-bit) , 40 pins |
| Putanga Whakauru | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o SmarterGlass SG1560AIG-T.
SmarterGlass SG1560AIG-T he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te SmarterGlass SG1560AIG-T pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te SmarterGlass SG1560AIG-T ranei atu SmarterGlass LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te SmarterGlass SG1560AIG-T i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
SmarterGlass SG1560AIG-T he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te SmarterGlass SG1560AIG-T pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te SmarterGlass SG1560AIG-T ranei atu SmarterGlass LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te SmarterGlass SG1560AIG-T i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "SG1560AIG-T"
- SmarterGlass SG1560AIG-T
- SG1560AIG-T raupapa
- SG1560AIG-T te ahua
- SG1560AIG-T utu
- Kaihoko SG1560AIG-T

