T-51410D104-FW-P-AB
| Tauira tauira | T-51410D104-FW-P-AB |
|---|---|
| Pae Waitohu | OPTREX |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,10.4 inch, 800×600 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| T-51410D104-FW-P-AB Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | TN, Normally White, Transmissive |
| Area Mahinga | 211.2×158.4 mm |
| Whakaahuatanga | 243×185.1 mm |
| Mata | Antiglare, Hard coating |
| Whakatau Ratonga | 180:1 (Typ.) |
| Ngā Tae Whakaatu | 262K (6-bit) |
| Wā Whakautu | 15/25 (Typ.)(Tr/Td) |
| Tirohia te Angle | 45/45/15/40 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Momo Momo | 2 pcs CCFL Without Driver |
| Atanga Waitohu | LVDS (1 ch, 6-bit) , 14 pins |
| Putanga Whakauru | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o OPTREX T-51410D104-FW-P-AB.
OPTREX T-51410D104-FW-P-AB he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te OPTREX T-51410D104-FW-P-AB pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te OPTREX T-51410D104-FW-P-AB ranei atu OPTREX LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te OPTREX T-51410D104-FW-P-AB i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
OPTREX T-51410D104-FW-P-AB he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te OPTREX T-51410D104-FW-P-AB pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te OPTREX T-51410D104-FW-P-AB ranei atu OPTREX LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te OPTREX T-51410D104-FW-P-AB i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "T-51410D104-FW-P-AB"
- OPTREX T-51410D104-FW-P-AB
- T-51410D104-FW-P-AB raupapa
- T-51410D104-FW-P-AB te ahua
- T-51410D104-FW-P-AB utu
- Kaihoko T-51410D104-FW-P-AB

