Aronga
Tauwhāiti
T-51431L016J-FW-P-AA
T-51431L016J-FW-P-AA Mōhiohio Taketake
| Tauira tauira | T-51431L016J-FW-P-AA |
|---|---|
| Pae Waitohu | OPTREX |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,1.6 inch, 240×234 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| T-51431L016J-FW-P-AA Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Tae Mahi | 0 ~ 60 °C |
| Haumaru Ruinga | -20 ~ 70 °C |
| Nga korero | Compatible with NTSC & PAL system |
T-51431L016J-FW-P-AA Ngā Hangarau Hangarau
| Whakatau Whakamutunga | 240×234 |
|---|---|
| Pihikete Pika | RGB Delta |
| Pihanga Pika | 155 PPI |
| Whakaaro Ratonga | 4:3 (H:V) |
| Factor Puka | Flat Rectangle Display |
| Poutoro Poto | 0.135×0.104 mm (H×V) |
| Taumaha | 18±3g |
| Mata | Antiglare |
| Area Mahinga | 32.4×24.336 mm (H×V) |
| Bezel Area | 36.20×28.14 mm (H×V) |
| Rautaki Whakahuahua | 45.9×38.6 mm (H×V) |
| Whakaaturanga Whakahuahua | 5.9 (Typ.) mm |
| Horo me nga Poaka | Face mounting holes (3-Φ2.0 on bracket) |
| Nga Whenua Whenua ranei | Landscape type |
| Pae Tae | Without |
T-51431L016J-FW-P-AA Ngā Āhuahira Arotahi
| Whakaatu Aratau | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Whakatau Ratonga | 150 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Whakaatu Tae | Full color () |
| Wā Whakautu | 30/50 (Max.)(Tr/Td) |
| Tirohia te Angle | 50/50/15/35 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Tirohanga Whakahaere | 6 o'clock |
| Te tae matomato Kakano | Wx:0.300; Wy:0.310 |
| Te whakawhitiwhiti | 8.0% (Typ.)(with Polarizer) |
| Maama te Maama | N |
T-51431L016J-FW-P-AA Hangarau Hangarau
| Whakaaro Whakamuri | Yes (U/D, L/R) |
|---|---|
| Te Whakamahinga Mana Utu | 0.518/0.56W (Typ./Max.) |
T-51431L016J-FW-P-AA Pūnaha Ataata
| Momo Momo | CCFL |
|---|---|
| He nui te raima | 1 pcs |
| Te wa mo te rama | 10K(Min.) (Hours) |
| Penehi Rama | 170±25V |
| Rama i teianei | 3.0mA (Typ.) |
| Nga Mahinga Mahi Paerewa | 35/95KHz (Typ./Max.) |
| Aratau Whakaoho Maama | 500/750V (Max.)(Ta=+25/0℃) |
| Whakaoho Whakaoho Rama | 0.51/0.55W (Typ./Max.) |
| Momo Atanga | Connector |
| Papa Pouaka Papa | No |
T-51431L016J-FW-P-AA Atanga Waitohu
| Waitohu Waitohu | Analog |
|---|---|
| Pato Waitohu | TFT Specific Analog RGB |
| Whakaoranga Mana Whakahaere | 8/8.5W (Typ./Max.) |
