T850QVF02.0

| Tauira tauira | T850QVF02.0 |
|---|---|
| Pae Waitohu | AUO |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,85 inch, 3840×2160 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| T850QVF02.0 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | AMVA3, Normally Black, Transmissive |
| Area Mahinga | 1872×1053 mm |
| Whakaahuatanga | 1916.1×1100.4 mm |
| Mata | Antiglare (Haze 2%), Hard coating (3H) |
| Whakatau Ratonga | 4000:1 (Typ.) |
| Ngā Tae Whakaatu | 1.07B (10-bit) , CIE1931 87% |
| Wā Whakautu | 6 (Typ.)(G to G) |
| Tirohia te Angle | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Rautanga | 120Hz |
| Momo Momo | WLED Without Driver |
| Atanga Waitohu | V-by-One 16 lane , 97 pins |
| Putanga Whakauru | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o AUO T850QVF02.0.
AUO T850QVF02.0 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te AUO T850QVF02.0 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te AUO T850QVF02.0 ranei atu AUO LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te AUO T850QVF02.0 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
AUO T850QVF02.0 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te AUO T850QVF02.0 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te AUO T850QVF02.0 ranei atu AUO LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te AUO T850QVF02.0 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "T850QVF02.0"
- AUO T850QVF02.0
- T850QVF02.0 raupapa
- T850QVF02.0 te ahua
- T850QVF02.0 utu
- Kaihoko T850QVF02.0

