TM018FDH03

| Tauira tauira | TM018FDH03 |
|---|---|
| Pae Waitohu | TIANMA |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,1.8 inch, 128×160 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| TM018FDH03 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | TN, Normally White, Transmissive |
| Area Mahinga | 28.42×35.52 mm |
| Whakaahuatanga | 34×47.25 mm |
| Mata | Clear, Hard coating (3H) |
| Whakatau Ratonga | 350:1 (Typ.) |
| Ngā Tae Whakaatu | 65K/262K , CIE1931 50% |
| Wā Whakautu | 12/24 (Typ./Max.)(Tr+Td) |
| Tirohia te Angle | 40/40/50/20 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Momo Momo | 1S2P WLED Without Driver |
| Atanga Waitohu | CPU , 29 pins |
| Putanga Whakauru | 2.8/1.8V (Typ.)(AVCC/DVCC) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o TIANMA TM018FDH03.
TIANMA TM018FDH03 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te TIANMA TM018FDH03 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te TIANMA TM018FDH03 ranei atu TIANMA LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te TIANMA TM018FDH03 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
TIANMA TM018FDH03 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te TIANMA TM018FDH03 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te TIANMA TM018FDH03 ranei atu TIANMA LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te TIANMA TM018FDH03 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "TM018FDH03"
- TIANMA TM018FDH03
- TM018FDH03 raupapa
- TM018FDH03 te ahua
- TM018FDH03 utu
- Kaihoko TM018FDH03

