TM070RNZ04

| Tauira tauira | TM070RNZ04 |
|---|---|
| Pae Waitohu | TIANMA |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 800×480 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| TM070RNZ04 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | TN, Normally White, Transmissive |
| Area Mahinga | 157.2×82.32 mm |
| Whakaahuatanga | 167.4×93.7 mm |
| Mata | |
| Whakatau Ratonga | 400:1 (Typ.) |
| Ngā Tae Whakaatu | 262K (6-bit) , CIE1931 50% |
| Wā Whakautu | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Tirohia te Angle | 65/65/50/65 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Rautanga | 60Hz |
| Momo Momo | 9S3P WLED Without Driver |
| Atanga Waitohu | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) , 45 pins |
| Putanga Whakauru | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o TIANMA TM070RNZ04.
TIANMA TM070RNZ04 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te TIANMA TM070RNZ04 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te TIANMA TM070RNZ04 ranei atu TIANMA LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te TIANMA TM070RNZ04 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
TIANMA TM070RNZ04 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te TIANMA TM070RNZ04 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te TIANMA TM070RNZ04 ranei atu TIANMA LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te TIANMA TM070RNZ04 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "TM070RNZ04"
- TIANMA TM070RNZ04
- TM070RNZ04 raupapa
- TM070RNZ04 te ahua
- TM070RNZ04 utu
- Kaihoko TM070RNZ04

