Aronga
Tauwhāiti
TV080WUM-AK0

TV080WUM-AK0 Mōhiohio Taketake
| Tauira tauira | TV080WUM-AK0 |
|---|---|
| Pae Waitohu | BOE |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,8.0 inch, 1200×1920 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| TV080WUM-AK0 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Tae Mahi | -20 ~ 60 °C |
| Haumaru Ruinga | -20 ~ 60 °C |
TV080WUM-AK0 Ngā Hangarau Hangarau
| Whakatau Whakamutunga | 1200(RGB)×1920 (WUXGA) |
|---|---|
| Pihikete Pika | RGB Vertical Stripe |
| Pihanga Pika | 283 PPI |
| Whakaaro Ratonga | 10:16 (H:V) |
| Factor Puka | Flat Rectangle Display |
| Poutoro Poto | 0.0299×0.0897 mm (H×V) |
| Pika Pihanga | 0.0897×0.0897 mm (H×V) |
| Taumaha | 130g (Max.) |
| Area Mahinga | 107.64×172.224 mm (H×V) |
| Rautaki Whakahuahua | 122.2×210.95 mm (H×V) |
| Whakaaturanga Whakahuahua | 3.2/3.95 (Typ/Max.) mm |
| Horo me nga Poaka | Without |
| Nga Whenua Whenua ranei | Portrait type |
| Pae Tae | Embeded (Projected Capacitive Touch) |
| Ko te Tae Rangahau | With Cover Lens |
TV080WUM-AK0 Ngā Āhuahira Arotahi
| Whakaatu Aratau | ADS, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Maama | 350 cd/m² (Typ.) |
| Whakatau Ratonga | 850 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Whakaatu Tae | 16.7M (8-bit) |
| Tae Tae | 63% NTSC (CIE1931) |
| Wā Whakautu | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Tirohia te Angle | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Tirohanga Whakahaere | Symmetry |
| Te tae matomato Kakano | Wx:0.302; Wy:0.337 |
| Te Maama White | 1.25/1.49 (Max.)(5/13 points) |
| Maama te Maama | N |
TV080WUM-AK0 Hangarau Hangarau
| Putanga Poutū | 60Hz |
|---|---|
| Whakaaro Whakamuri | No |
| Te Whakamahinga Mana Utu | 1.67/1.96W (Typ./Max.) |
| Driver IC | COG Built-in NT51021 |
TV080WUM-AK0 Pūnaha Ataata
| Tumuaki Poko | Edge light type (Bottom side) |
|---|---|
| Momo Momo | WLED |
| He nui te raima | 7S3P |
| Hanga Hangaira | 3 strings |
| Te wa mo te rama | 15K(Min.) (Hours) |
| Penehi Rama | 21/22.4V (Min./Max.) |
| Rama i teianei | 21mA (Typ.) |
| Whakaoho Whakaoho Rama | 1.32/1.14W (Typ./Max.) |
| Momo Atanga | Included in panel signal interface |
| Papa Pouaka Papa | No |
TV080WUM-AK0 Atanga Waitohu
| Waitohu Waitohu | MIPI |
|---|---|
| Pato Waitohu | MIPI (4 data lanes) |
| Putanga o te Whakauru mo te Paewhiri | 3.3V (Typ.) |
| Te Whakauru Naianei mo te Paewhiri | 105/165mA (Typ./Max.) |
| Whakaoranga Mana Whakahaere | 0.35/0.55W (Typ./Max.) |
| Momo Atanga | Connector |
| Atanga Waitohu | HRS - FH26W-39S-0.3SHW(05), Pitch:0.3 mm, Pin:39 pins |
