UG-2832HSWAG04

| Tauira tauira | UG-2832HSWAG04 |
|---|---|
| Pae Waitohu | WiseChip |
| Tuhinga | PM-OLED ,0.91 inch, 128×32 |
| Momo Raraunga | PM-OLED |
| UG-2832HSWAG04 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Area Mahinga | 22.38×5.58 mm |
| Whakaahuatanga | 26.9×13.7×1.55 mm |
| Mata | |
| Whakatau Ratonga | 10000 : 1 (Min.) |
| Ngā Tae Whakaatu | Mono(White) |
| Tirohia te Angle | |
| Driver IC | COG Built-in SSD1305 |
| Atanga Waitohu | CPU , 25 pins |
| Putanga Whakauru | 2.8V (Typ.) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o WiseChip UG-2832HSWAG04.
WiseChip UG-2832HSWAG04 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te WiseChip UG-2832HSWAG04 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te WiseChip UG-2832HSWAG04 ranei atu WiseChip LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te WiseChip UG-2832HSWAG04 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
WiseChip UG-2832HSWAG04 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te WiseChip UG-2832HSWAG04 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te WiseChip UG-2832HSWAG04 ranei atu WiseChip LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te WiseChip UG-2832HSWAG04 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "UG-2832HSWAG04"
- WiseChip UG-2832HSWAG04
- UG-2832HSWAG04 raupapa
- UG-2832HSWAG04 te ahua
- UG-2832HSWAG04 utu
- Kaihoko UG-2832HSWAG04

