UG-2832HSWEG04
| Tauira tauira | UG-2832HSWEG04 |
|---|---|
| Pae Waitohu | Univision |
| Tuhinga | PM-OLED ,0.91 inch, 128×32 |
| Momo Raraunga | PM-OLED |
| UG-2832HSWEG04 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Area Mahinga | 22.384×5.584 mm |
| Whakaahuatanga | 30×11.5×1.55 mm |
| Mata | |
| Whakatau Ratonga | 2000 : 1 (Typ.) |
| Ngā Tae Whakaatu | Mono(White) (1-bit) |
| Tirohia te Angle | 80/80/80/80 (Min.) (L/R/U/D) |
| Driver IC | COG Built-in SSD1306 |
| Atanga Waitohu | 4-wire SPI , 15 pins |
| Putanga Whakauru | 2.8/7.25V (Typ.)(VDD/VCC) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o Univision UG-2832HSWEG04.
Univision UG-2832HSWEG04 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te Univision UG-2832HSWEG04 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te Univision UG-2832HSWEG04 ranei atu Univision LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te Univision UG-2832HSWEG04 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
Univision UG-2832HSWEG04 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te Univision UG-2832HSWEG04 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te Univision UG-2832HSWEG04 ranei atu Univision LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te Univision UG-2832HSWEG04 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "UG-2832HSWEG04"
- Univision UG-2832HSWEG04
- UG-2832HSWEG04 raupapa
- UG-2832HSWEG04 te ahua
- UG-2832HSWEG04 utu
- Kaihoko UG-2832HSWEG04
