UG-2864ALBPG01

| Tauira tauira | UG-2864ALBPG01 |
|---|---|
| Pae Waitohu | WiseChip |
| Tuhinga | PM-OLED ,2.4 inch, 128×64 |
| Momo Raraunga | PM-OLED |
| UG-2864ALBPG01 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Area Mahinga | 55.01×27.49 mm |
| Whakaahuatanga | 60.5×37 mm |
| Mata | |
| Whakatau Ratonga | 10000 : 1 (Min.) |
| Ngā Tae Whakaatu | Mono(Blue) (1-bit) |
| Tirohia te Angle | |
| Driver IC | COG Built-in SSD1309 |
| Atanga Waitohu | 8-bit 6800/8080 parallel, 4-wire SPI, I²C , 24 pins |
| Putanga Whakauru | 2.8/13.0V (Typ.)(VDD/VCC) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o WiseChip UG-2864ALBPG01.
WiseChip UG-2864ALBPG01 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te WiseChip UG-2864ALBPG01 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te WiseChip UG-2864ALBPG01 ranei atu WiseChip LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te WiseChip UG-2864ALBPG01 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
WiseChip UG-2864ALBPG01 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te WiseChip UG-2864ALBPG01 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te WiseChip UG-2864ALBPG01 ranei atu WiseChip LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te WiseChip UG-2864ALBPG01 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "UG-2864ALBPG01"
- WiseChip UG-2864ALBPG01
- UG-2864ALBPG01 raupapa
- UG-2864ALBPG01 te ahua
- UG-2864ALBPG01 utu
- Kaihoko UG-2864ALBPG01
