UG-2864ASGGG14
| Tauira tauira | UG-2864ASGGG14 |
|---|---|
| Pae Waitohu | Univision |
| Tuhinga | PM-OLED ,2.4 inch, 128×64 |
| Momo Raraunga | PM-OLED |
| UG-2864ASGGG14 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Area Mahinga | 55.01×27.49 mm |
| Whakaahuatanga | 60.5×37×2.1 mm |
| Mata | |
| Whakatau Ratonga | 2000 : 1 (Min.) |
| Ngā Tae Whakaatu | Mono(Green) (1-bit) |
| Tirohia te Angle | 80/80/80/80 (Min.) (L/R/U/D) |
| Driver IC | COG Built-in SSD1305 |
| Atanga Waitohu | 8-bit 6800/8080 parallel, 4-wire SPI, I²C , 31 pins |
| Putanga Whakauru | 2.8/13V (Typ.)(VDD/VCC) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o Univision UG-2864ASGGG14.
Univision UG-2864ASGGG14 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te Univision UG-2864ASGGG14 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te Univision UG-2864ASGGG14 ranei atu Univision LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te Univision UG-2864ASGGG14 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
Univision UG-2864ASGGG14 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te Univision UG-2864ASGGG14 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te Univision UG-2864ASGGG14 ranei atu Univision LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te Univision UG-2864ASGGG14 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "UG-2864ASGGG14"
- Univision UG-2864ASGGG14
- UG-2864ASGGG14 raupapa
- UG-2864ASGGG14 te ahua
- UG-2864ASGGG14 utu
- Kaihoko UG-2864ASGGG14

