UG-9664HSWAG23

| Tauira tauira | UG-9664HSWAG23 |
|---|---|
| Pae Waitohu | WiseChip |
| Tuhinga | PM-OLED ,0.95 inch, 96×64 |
| Momo Raraunga | PM-OLED |
| UG-9664HSWAG23 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Area Mahinga | 19.953×13.424 mm |
| Whakaahuatanga | 24.9×22.95×1.5 mm |
| Mata | |
| Whakatau Ratonga | 10000 : 1 (Min.) |
| Ngā Tae Whakaatu | Mono(White) |
| Tirohia te Angle | |
| Driver IC | COG Built-in SSD1305 |
| Atanga Waitohu | 4-wire SPI, I²C , 18 pins |
| Putanga Whakauru | 2.8/2.8V (Typ.)(VDD/VDDIO) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o WiseChip UG-9664HSWAG23.
WiseChip UG-9664HSWAG23 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te WiseChip UG-9664HSWAG23 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te WiseChip UG-9664HSWAG23 ranei atu WiseChip LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te WiseChip UG-9664HSWAG23 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
WiseChip UG-9664HSWAG23 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te WiseChip UG-9664HSWAG23 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te WiseChip UG-9664HSWAG23 ranei atu WiseChip LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te WiseChip UG-9664HSWAG23 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "UG-9664HSWAG23"
- WiseChip UG-9664HSWAG23
- UG-9664HSWAG23 raupapa
- UG-9664HSWAG23 te ahua
- UG-9664HSWAG23 utu
- Kaihoko UG-9664HSWAG23

