V236BJ1-P03

| Tauira tauira | V236BJ1-P03 |
|---|---|
| Pae Waitohu | INNOLUX |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,23.6 inch, 1366×768 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| V236BJ1-P03 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | MVA, Normally Black, Transmissive |
| Area Mahinga | 521.471×293.184 mm |
| Whakaahuatanga | 535.06×306.34 mm |
| Mata | Antiglare (Haze 1%) |
| Whakatau Ratonga | 3000:1 (Typ.) |
| Ngā Tae Whakaatu | 16.7M (8-bit) |
| Wā Whakautu | 8.5 (Typ.)(G to G) |
| Tirohia te Angle | 88/88/88/88 (Typ.)(CR≥20) (L/R/U/D) |
| Rautanga | 60Hz |
| Atanga Waitohu | LVDS (1 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Putanga Whakauru | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o INNOLUX V236BJ1-P03.
INNOLUX V236BJ1-P03 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te INNOLUX V236BJ1-P03 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te INNOLUX V236BJ1-P03 ranei atu INNOLUX LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te INNOLUX V236BJ1-P03 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
INNOLUX V236BJ1-P03 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te INNOLUX V236BJ1-P03 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te INNOLUX V236BJ1-P03 ranei atu INNOLUX LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te INNOLUX V236BJ1-P03 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "V236BJ1-P03"
- INNOLUX V236BJ1-P03
- V236BJ1-P03 raupapa
- V236BJ1-P03 te ahua
- V236BJ1-P03 utu
- Kaihoko V236BJ1-P03
