V236H1-DE01
| Tauira tauira | V236H1-DE01 |
|---|---|
| Pae Waitohu | No Brand |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,23.6 inch, 1920×1080 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| V236H1-DE01 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | TN, Normally White, Transmissive |
| Area Mahinga | 521.28×293.22 mm |
| Whakaahuatanga | 544.8×320.5 mm |
| Mata | Antiglare (Haze 25%), Hard coating (3H) |
| Whakatau Ratonga | 800:1 (Typ.) |
| Ngā Tae Whakaatu | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) |
| Wā Whakautu | 1.5/3.5 (Typ.)(Tr/Td) |
| Tirohia te Angle | 80/80/80/70 (Typ.)(CR≥20) (L/R/U/D) |
| Rautanga | 60Hz |
| Momo Momo | 13S12P WLED Without Driver |
| Atanga Waitohu | LVDS (2 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Putanga Whakauru | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o No Brand V236H1-DE01.
No Brand V236H1-DE01 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te No Brand V236H1-DE01 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te No Brand V236H1-DE01 ranei atu No Brand LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te No Brand V236H1-DE01 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
No Brand V236H1-DE01 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te No Brand V236H1-DE01 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te No Brand V236H1-DE01 ranei atu No Brand LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te No Brand V236H1-DE01 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "V236H1-DE01"
- No Brand V236H1-DE01
- V236H1-DE01 raupapa
- V236H1-DE01 te ahua
- V236H1-DE01 utu
- Kaihoko V236H1-DE01

