ZP097X02

| Tauira tauira | ZP097X02 |
|---|---|
| Pae Waitohu | Zenyo |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,9.7 inch, 1024×768 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| ZP097X02 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | H-IPS, Normally Black, Transmissive |
| Area Mahinga | 196.608×147.456 mm |
| Whakaahuatanga | 210.32×164.37×5.22 mm |
| Mata | Glare (Haze 0%), Hard coating (2H), Antireflection |
| Whakatau Ratonga | 800:1 (Typ.) |
| Ngā Tae Whakaatu | 262K (6-bit) |
| Wā Whakautu | 35 (Typ.)(Tr+Td) |
| Tirohia te Angle | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Rautanga | 60Hz |
| Momo Momo | 6S6P WLED Without Driver |
| Atanga Waitohu | LVDS (1 ch, 6-bit) , 30 pins |
| Putanga Whakauru | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o Zenyo ZP097X02.
Zenyo ZP097X02 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te Zenyo ZP097X02 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te Zenyo ZP097X02 ranei atu Zenyo LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te Zenyo ZP097X02 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
Zenyo ZP097X02 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te Zenyo ZP097X02 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te Zenyo ZP097X02 ranei atu Zenyo LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te Zenyo ZP097X02 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "ZP097X02"
- Zenyo ZP097X02
- ZP097X02 raupapa
- ZP097X02 te ahua
- ZP097X02 utu
- Kaihoko ZP097X02

